معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر: با حکم مدیرکل حراست جمعیت هلال‌احمر؛ 
مدیر حراست مؤسسه آموزش عالی علمی- کاربردی هلال ایران منصوب شد.
نقش ویژه‌ جمعیت در پیشبرد اهداف برنامه ششم توسعه معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت عنوان کرد: ضرورت تحول و بازنگری در آموزش همگانی برگزاري كلاس‌هاي آموزش آنلاين توسط مؤسسه آموزش عالي علمی- کاربردی هلال ايران بازدید رئیس جمعیت هلال‌احمر از مؤسسه آموزش عالی علمی- کاربردی هلال ایران
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر:
 ارزش وقفِ «خدمت و تجربه» برابر با وقف «زمین و مسکن» است/استفاده از تجربیات ماندگار مدیران اسبق در جهت پیشبرد اهداف آموزشی هلال احمر
با حکم مدیرکل حراست جمعیت هلال‌احمر؛ مدیر حراست مؤسسه آموزش عالی علمی- کاربردی هلال ایران منصوب شد.
مدیرکل حراست با اشاره به وظیفه خطیر حراست، نگاه حراست را یک نگاه صیانتی دانست و گفت: این موضوع شامل صیانت از همکاران، اموال و به خصوص نظام جمهوری اسلامی است.
نقش ویژه‌ جمعیت در پیشبرد اهداف برنامه ششم توسعه
دکتر جمال‌الدینی: جمعیت با توجه به ارتباطات جهانی موثری که از آن برخوردار است و همچنین با توجه به تاکیدی که روی بُعد آموزش، پژوهش و فناوری دارد، می‌تواند نقش ویژه‌ای در پیشبرد اهداف برنامه ششم توسعه داشته باشد.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت عنوان کرد: ضرورت تحول و بازنگری در آموزش همگانی
نباید آموزش‌های همگانی ما شبیه «رپورتاژ» و آگهی باشد، بلکه باید آموزش‌های همگانی ارائه شده از سوی جمعیت، به‌قدری جذابیت داشته باشد که مردم خودشان به طور خودجوش به سمت این آموزش‌ها کشیده شوند، نه اینکه همواره ما به دنبال آنها باشیم.
برگزاري كلاس‌هاي آموزش آنلاين توسط مؤسسه آموزش عالي علمی- کاربردی هلال ايران
مؤسسه آموزش عالي هلال ايران در راستاي بسترسازي و اجرائي نمودن دوره‌هاي آموزش مجازي، دوره آموزشي ضمن خدمت "آشنایی با نحوه انجام مناقصات و مزایدات و آیین‌نامه مالی و محاسباتی جمعیت"را به شيوه آنلاين براي مدیران عامل جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به شرح جدول ذيل و در تاريخ‌هاي قيد شده برگزار مي‌كند.
بازدید رئیس جمعیت هلال‌احمر از مؤسسه آموزش عالی علمی- کاربردی هلال ایران
دکتر امیر محسن ضیایی: آموزشی مؤثر است که سطح دانش و توانایی افراد جامعه را بالا ببرد و هدف ما از آموزش، صرفأ اعطای مدرک و گواهینامه نیست و مقدمة هر آموزشی، پژوهش است که البته هر دو مکمل یکدیگرند و باید در راستای هم حرکت کنند.

Skip Navigation Links
© تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایران می باشد.